WSPOMAGAJ NATURALNE KARMIENIE

Innowacyjny System Kiinde® Twist™

Każda mama wie jak ważne jest naturalne karmienie dziecka. Pewnym ułatwieniem, są nowoczesne produkty wspomagające karmienie niemowląt i starszych dzieci Firmy Kiinde. To produkty dla nowoczesnych, niezależnych mam ceniących sobie naturalne karmienie swojego potomstwa, ale i każdy tata poradzi sobie z karmieniem maleństwa jak mamy nie ma w pobliżu 😉

Logotyp Kiinde

Kiinde TWIST to system do odciągania, przechowywania i podawania mleka kobiecego.

Już od pierwszych dni jego zycia. Innowacyjny System Kiinde® Twist™ całkowicie rewolucjonizuje dotychczasowe możliwości naturalnego karmienia karmienia niemowląt. System nasz umożliwia odciąganie mleka z piersi za pomocą laktatora dowolnej marki bezpośrednio do specjalnych woreczków Twist Pouch™ wyposażonych w szczelne nakrętki. Te same woreczki Twist Pouch™ możesz następnie opisać, przechowywać, podgrzewać oraz bezpośrednio z nich nakarmić swoje dziecko. Nigdy więcej przelewania cennego pokarmu z jednego pojemnika do drugiego. Budowa woreczków Twist Pouch™ uniemożliwia napowietrzanie pokarmu, natomiast smoczki Active Latch™ wspomagają naturalne odruchy dziecka podczas karmienia i wspierają przemienne karmienie butelką i piersią.

System Twist to także najskuteczniejszy sposób zapobiegania kolce niemowlęcej. Z woreczka Twist Pouch tuż przed nałożeniem smoczka jednym ruchem usuniesz powietrze, dzięki czemu dziecko nie będzie go połykać w trakcie picia mleka.

System ten sprawdza się świetnie także jeśli karmisz dziecko mlekiem modyfikowanym.

 

zestaw startowy twist

Zestaw startowy TWIST

 

 

Jeśli System Kiinde Twist spełnił Twoje oczekiwania, a dziecko już nie jest niemowlęciem polecamy System Foodii Sqeeze Snack, służący do przechowywania i podawania przecierowych przekąsek. Dzięki systemowi Foodii™ Squeeze Snack™ do przechowywania i podawania przecierowych przekąsek napełnisz woreczki Kiinde® Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ przecierami i w prosty sposób nakarmisz swojego maluszka poza domem. Przygotuj własnoręcznie przeciery dla swojego dziecka, przelej je do bidonu z szeroką szyjką Foodi Filler™, a następnie ściśnij bidon, aby napełnić woreczki Twist Pouch™ lub Foodii Pouch™ zdrową i pożywną przekąską! Różne rodzaje końcówek do przekąsek dają wiele opcji karmienia. Końcówka do przekąsek Snack Spout™ o ergonomicznej budowie, czy miękkie silikonowe łyżeczki Squeeze Spoons™, dzięki nieprzeciekającym zakrętkom, ułatwiają samodzielne jedzenie i minimalizują bałagan.

Bidon Foodi Filler™, wielkości dużej szklanki, jest łatwy w użyciu i czyszczeniu, i nie posiada żadnych wyjmowanych elementów. Możesz go używać również do przechowywania jedzenia w lodówce! Elementy systemu Foodii™ pomagają zachować czystość podczas przygotowywania i spożywania posiłków – jednorazowe woreczki nadają się do recyklingu. Końcówki Snack Spout™ i łyżeczki Squeeze Spoons™ są wielokrotnego użytku, mogą być myte w zmywarce, sterylizowane parowo oraz podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

Woreczki Kiinde® Twist Pouch™ nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju pokarmów – od mleka matki, przez mleko modyfikowane, po przeciery. Do woreczków na przekąski Kiinde® Foodii Pouch™ i woreczków na mleko Twist Pouch™ podłączyć można każdy rodzaj końcówki: smoczki Active Latch™, końcówki Snack Spouts™ i łyżeczki Squeeze Spoons™ ,a także laktator. Woreczki mogą być używane na każdym etapie rozwoju dziecka, więc możesz z powodzeniem zaopatrzeć się w zapasowe sztuki. Dowiedz się więcej na temat odciągania mleka i karmienia przy pomocy woreczków Twist Pouch™. W zakładce Kiinde® Twist™ – system do kolekcjonowania, przechowywania i podawania mleka kobiecego.

 

 

System Foodii Sqeeze Snack,

System Foodii Sqeeze Snack

 

Co ważne!
Żadne elementy zestawu nie zawierają BPA, PVC, lateksu, ani ftalanu

Produkty powyższe były prezentowane przez Panią Gadżet w TVN Style.

 

Wszystkie produkty znajdziesz w Naszej Aptece. Zapraszamy udzielimy niezbędnych informacji każdej mamie i tacie.
Istnieje też możliwość wysłania po wcześniejszej wpłacie na konto wraz z kwotą przesyłki. Informacje wszelkie prosimy kierować na pacjent@aptekazp.pl lub
tel +48 (22)7271252.

Nam System bardzo się podoba, szkoda, że mamy już starsze dzieci.

Comments are closed.